Jump to content

This site uses cookies, to make it work better.

Learn More

House of Talents

House of Talents

Program praktyk letnich dla pasjonatów programowania

O PROGRAMIE

House of Talents jest programem praktyk letnich podczas którego samodzielnie zrealizujesz realny projekt oparty na zasadach i  technologiach używanych w projektach komercyjnych.

Program odbywa się w okresie letnim, od sierpnia do września, przez 6 tygodni, w wyjątkowej przestrzeni NCDC – specjalnie przygotowanej na praktyki.

Wraz z innymi uczestnikami zostaniesz podzieleny na grupy projektowe, w której każdy spełnia odpowiedzialną funkcję, tak abyś mógł poznać pracę w rzeczywistym projekcie od początku do końca.

 

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ

Zapraszamy Cię, do zgłoszenia się na praktyki, jeśli jesteś studentem ostatnich lat studiów informatycznych lub/i  pasjonatem programowania i chciałbyś podjąć wyzwanie oraz zrealizowac z nami nieszablonowe projekty.

CEL PRAKTYK

czego możesz oczekiwać

Celem programu jest dostarczenie Ci jak największej dawki wiedzy i odkrycie przed Tobą prawdziwej pracy developera, testera, project managera.

Szkolenia

Szkolenia

Na początek dostaniesz solidną dawkę wiedzy i wskazówek, tak abyś poczuł, że dasz radę nawet z najtrudniejszymi zadaniami!

Mentor

Mentor

Na każdym etapie praktyk towarzyszy Ci  opiekun, który  wspiera  Cię w realizacji Twoich zadań.

Zespół

Zespół

W trakcie trwania praktykrazem z innymi tworzysz zespół projektowy. Razem,  samodzielnie realizujecie zadania. To od Was zależy jaki będzie rezultat projektu.

MIKROPROJEKTY

MIKROPROJEKTY

Będziesz mógł zrealizować mniejsze projekty dzięki którym poznasz nowe technologie i zagadnienia.

Feedback

Feedback

Na każdym etapie dostaniesz informację o Twoich postępach, mocnych stronach, obszarach nad którymi warto popracować!

Jak zrealizowaliśmy dotychczasowe edycje

czyli trochę historii

Czym będzie HoT#3?

Tym razem tak jak i poprzednio stawiamy na:

  • dobrą atmosferę,
  • dobrą zabawę,
  • i bardzo dobrą kreatywną pracę.

Projekty nadal będą prowadzone „zwinnie”. Nadal pozostawimy sporo miejsca do popełniania błędów i ich naprawiania. W końcu to porażki uczą nas najwięcej.

Do pełnej swobody i odpowiedniej atmosfery dla kreatywnej pracy dodamy jeszcze wsparcie naszych ekspertów. Ich zadaniem będzie uczestniczenie w standupach, codzienne wspieranie w rozwiązywaniu projektów, cotygodniowe uczestniczenie retrospekcjach oraz prowadzenie CodeReview.

Nie zabraknie również służącego pomoce ScrumMastera którego rolą jest zapewnienie Wam wszystkiego co jest wam niezbędne do tego abyście mogli skupić się na KODOWANIU. Dodatkowo aby jeszcze bardziej zbliżyć projekty z HOT do tych  komercyjnych w których pracujemy na codzień, zaplanowane są spotkania z Właścicielami projektów ( Project Owner ), którzy będą odbierali zaimplementowane Use Story, kontrolowali budżet projektu i zapewne wprowadzali nieoczekiwane zmiany

W jaki sposób zostać uczestnikiem HoT?

3 proste kroki

Zarejestruj się

Zarejestruj się

Wypełnij test z wiedzy

Wypełnij test z wiedzy

Rozwiąż zadania programistyczne

Rozwiąż zadania programistyczne