Jump to content

Learn More

Analityk biznesowy

Rola, która wymaga równocześnie umiejętności analizy i syntezy, pochylenia się nad szczegółami, nie tracąc z oczu szerokiej perspektywy.
To praca z ludźmi, którzy rozwiązań potrzebują i dla ludzi, którzy je tworzą . To poszukiwanie prostych i przejrzystych rozwiązań dla skomplikowanych zagadnień biznesowych.
Odkrywanie zasad funkcjonowania biznesu i przedstawianie ich w sposób przejrzysty i wyczerpujący.

 Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania

tak będzie wyglądała Twoja codzienna praca

      Praca przy projektach IT dla firm ubezpieczeniowych

      Przeprowadzanie analiz biznesowych, definiowanie wymagań funkcjonalnych

      Potwierdzanie wymagań biznesowych z kluczowymi interesariuszami

      Współpraca z zespołem IT

      Weryfikacja jakości tworzonych rozwiązań

      Bezpośrednia współpraca z zespołem po stronie klienta

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

      Biegłej znajomości języka angielskiego – Twoja praca będzie wymagała codziennej pracy z klientem

      Znajomości sektora finansowego i jego procesów biznesowych

      Samodzielności

      Kreatywnego podejścia do rozwiązywanych problemów

      Umiejętności analitycznych

      Umiejętności pracy w międzynarodowym otoczeniu

      Umiejętności komunikacyjnych

      Gotowości do wyjazdów i pracy u klienta za granicą (częstotliwość wyjazdów jest uzależniona od fazy projektu)

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

      Doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej, doradczej, wdrożeniowej lub IT

      Znajomość innych języków obcych (szczególnie języków skandynawskich)

DOŁĄCZAJĄC DO NCDC OTRZYMUJESZ DODATKOWE KORZYŚCI

dla każdego, od pierwszego dnia pracy

forma współpracy

Zależnie od Twoich preferencji, możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie formę współpracy: kontrakt B2B, lub umowę o pracę.

Codzienny lunch

Jedzenie zaspokaja podstawowe potrzeby każdego z nas. Dlatego dbamy aby nasze obiady były urozmaicone i zdrowe.

Komfortowe miejsce pracy

Otwarta, przyjazna przestrzeń, wygodne krzesła, poziomowane biurka i wyjątkowa aranżacja sprawiają, że Twoje miejsce pracy sprzyja twórczej pracy.

Więcej benefitów

Zobacz listę pozostałych korzyści, które oferujemy: https://www.ncdc.eu/career/

Aby zaaplikować na to ogłoszenie prześlij CV z tytułem REKRUTACJA – Analityk Biznesowy

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę NCDC S.A.(Nordic Consulting & Development Company S.A. ul. Bartosza Głowackiego 4, 70-238 Szczecin) do celów obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, ze administratorem moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 7 RODO jest firma Nordic Consulting & Development Company S.A., która przetwarza dane osobowe zawarte w mojej aplikacji w celach rekrutacyjnych. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.

Prześlij CV