Jump to content

Learn More

Księgowa/Księgowy

 Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania

tak będzie wyglądała Twoja codzienna praca

     Dekretowanie i księgowanie dokumentów,

     Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

     Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,

     Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

     Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

     Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

     Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

     Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

     Współpraca przy bieżącej administracyjnej obsłudze biura

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

     Wysokiego poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania,

     Dokładności, rzetelność i zaangażowanie w realizację zadań,

     Doskonałych zdolności organizacyjnych

     Znajomości aktualnego prawa podatkowego,

     Umiejętności obsługi komputera (Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych

     Motywacji do podnoszenia kwalifikacji,

     Umiejętności pracy w zespole

     Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w kwestiach rachunkowych z zagranicznymi klientami i audytorami

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

     Znajomość programów księgowych firmy Streamsoft

DOŁĄCZAJĄC DO NCDC OTRZYMUJESZ DODATKOWE KORZYŚCI

dla każdego, od pierwszego dnia pracy

PAKIET MEDYCZNY

Zdrowy i zadowolony pracownik to dla nas istotna sprawa dlatego standardem dla nas jest dostęp do wysokiej jakości usług medycznych.

Codzienny lunch

Jedzenie zaspokaja podstawowe potrzeby każdego z nas. Dlatego dbamy aby nasze obiady były urozmaicone i zdrowe.

Komfortowe miejsce pracy

Otwarta, przyjazna przestrzeń, wygodne krzesła, poziomowane biurka i wyjątkowa aranżacja sprawiają, że Twoje miejsce pracy sprzyja twórczej pracy.

Więcej benefitów

Zobacz listę pozostałych korzyści, które oferujemy: https://www.ncdc.eu/career/

Aby zaaplikować na to ogłoszenie prześlij CV z tytułem REKRUTACJA – Księgowa/Księgowy

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę NCDC S.A.(Nordic Consulting & Development Company S.A. ul. Bartosza Głowackiego 4, 70-238 Szczecin) do celów obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, ze administratorem moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 7 RODO jest firma Nordic Consulting & Development Company S.A., która przetwarza dane osobowe zawarte w mojej aplikacji w celach rekrutacyjnych. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.

Prześlij CV