Jump to content

Learn More

Project Manager

Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi? Zmienna dynamika pracy i nowe wyzwania powodują, że ‘dostajesz skrzydeł’? Potrafisz być dyplomatą i zawsze zachować odpowiedni balans między potrzebami
i oczekiwaniami klienta, ambicjami zespołu i wieloma innymi czynnikami? Chciałbyś pracować z bardzo ciekawymi i pomysłowymi ludźmi będącymi ekspertami w swoich dziedzinach? Twoją ambicją jest szukać lepszych i optymalnych rozwiązań oraz szukać sposobów jak zrobić coś lepiej niż robiło się to do tej pory? Dołącz do naszego zespołu!

 Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania

tak będzie wyglądała Twoja codzienna praca

      budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z interesariuszami projektów

      kompleksowe zarządzanie projektami : budżetem, ryzykiem i harmonogramem

      zapewnienie przepływu informacji wewnątrz projektów

      realizacja określonych celów projektowych zgodnie z harmonogramem i szacowanymi kosztami

      organizowanie i prowadzenie spotkań projektowych

      dostarczanie projektów zgodne z przyjętymi standardami (best practices)

      motywowanie i zapewnienie wsparcia członkom zespołu na każdym etapie prowadzonego projektu

      dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

      wykształcenia wyższego technicznego – preferowana informatyka (dodatkowe wykształcenie w kierunku zarządzania)

      udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT i popartego historią zawodową prowadzenia projektów opartych o Scrum

      myślenia ukierunkowanego biznesowo, holistycznego podejście i zorientowania na cele i klienta

      doskonałych umiejętności organizacyjnych i planistycznych

      umiejętności komunikacyjnych i współpracy z kadrą zarządzająca w obszarach IT i biznesowych na wysokim poziomie

      wysokiego poziomu zaangażowania i zdolności do podejmowania racjonalnych decyzji

JĘZYKI:

      język angielski na co dzień

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

       certyfikat PMP

       certyfikat PRINCE 2

                Certified ScrumMaster®

Komfortowe miejsce pracy

Otwarta ale przyjazna przestrzeń, wygodne krzesła, poziomowane biurka i wyjątkowa aranżacja sprawiają, że Twoje miejsce pracy sprzyja twórczej pracy.

Narzędzia do pracy

W pełni wyposażamy Cię w niezbędne narzędzia do pracy abyś spokojnie mógł zająć się rozwijaniem swoich kompetencji i realizować się zawodowo.

Karnet sportowy

Dbając o właściwy rozwój nie zapominamy również o propagowaniu aktywności fizycznej.

Zdrowe obiady

Jedzenie zaspokaja podstawowe potrzeby każdego z nas. Dlatego dbamy aby nasze obiady były urozmaicone i zdrowe.

Aby zaaplikować na to ogłoszenie prześlij CV z tytułem REKRUTACJA – Project Manager

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę NCDC S.A.(Nordic Consulting & Development Company S.A. ul. Bartosza Głowackiego 4, 70-238 Szczecin) do celów obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, ze administratorem moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 7 RODO jest firma Nordic Consulting & Development Company S.A., która przetwarza dane osobowe zawarte w mojej aplikacji w celach rekrutacyjnych. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.

Prześlij CV